×

Mesajlarınıza gün içerisinde dönüş sağlanacaktır

+ Kocaeli Web Tasarım

Markalaşma yolunda adım atmak isteyenler

Kocaeli Web Tasarım

Onca yıllık tecrübeden sonra Kocaeli'de web tasarım denildiği zaman firmaların ilk aklına gelen isim olduk. Medyatik Interactive yılların vermiş olduğu tecrübe ve yapmış olduğu 100lerce hatta 1000lerce web tasarım projeleri ile kendini sürekli bu alanda geliştirmiştir.

Adımlarını her zaman müşterilerinden gelen istekler doğrultusunda ve kendi gördüğü sektörel eksiklikleri tamamlayarak devam etmiştir.

Kocaeli'de Web Tasarım Denince?

Medyatik 10 yılı aşkın süredir web tasarım sektöründedir, Kocaeli'nde bunu sektör haline getirmiş olan bu alanda ki en eski firmalardandır. Bu süreç içerisinde ekibini geliştirmiş ve her sektöre hizmet verebilme adına birbirinden farklı çalışmalar yapmıştır.

Bir işe başlarken yapmış olduğumuz analizler sonucunda müşterilerimizin hedeflerini birlikte belirliyoruz ve hedefimizi her zaman 12'den vurmak için uğraşıyoruz.

Teknolojinin sürekli geliştiği zamanımızda mobil kullanım oranlarının bir hayli artmasından dolayı internet sitelerinin mobil uyumlu olması gerekmektedir. Medyatik'in yapmış olduğu her web tasarım hizmeti mobil cihazlarla uyumludur.

Genel olarak aldığımız geri bildirimler; markalaştırma anlamında başarıyı yakaladığımız ve müşterilerin ihtiyaçlarınıolabilecek en iyi şekilde giderdiğimiz yönünde oluyor. Kocaeli’de bu işi bu kadar iyi yapabilen bir başka ajans daha olmamasını ve işimizde ne kadar başarılı olduğumuzu görmek bizi müşterilerimizden daha mutlu ediyor.

Biz Sizi Arayalım