×

Mesajlarınıza gün içerisinde dönüş sağlanacaktır

MyCakes Plus
Donuk Pasta üretiminde dengeleri alt üst eden yeni markamız

Donuk Pasta sektörünün yeni oyuncularından MyCakes Plus 5000m2 kapalı alan, teknoloji, ekipman yatırımı ve ödüllü ustaları ile Türk ve Dünya Standartlarında üretim yaparak sektörel gelişime öncülük etmektedir.
Her Markanın Bir Hikayesi Vardır
Herşey bir hikayeyle başladı.
Sektörel analizlerin sonucunda ihtiyaçlar, talepler, sektörel eksiklikler göz önünde bulundurularak markanın izleyeceği yol ve stratejiler planlanarak, yolunda emin adımlarla ilerlemesi sağlanır. Bunların hepsi kurgusal güce ve sıradışı hayalgücüne sahip olan ekiple olur.
Sıradışı Fikirlerimize İhtiyacınız Olabilir
İyi bir isim, iyi bir slogan, harika bir logo markamızın gelişiminde önemli rol oynar. Ekibimiz tüm kurgu ve marka serüveni ni önceden planlayarak, en ufak ayrıntıları göz önünde bulundurup, duygularla sentezleyip gelişim sürecinde her zaman markamızın yanındadır.
Sadece Damakta Değil, Akıllarda Kalabilmek
Şarap Değil ki Yıllansın
Markalaşma süreci yıllara dayandırılır bu bir şehir efsanesi olabilir mi?
Bilinenin aksine iyi bir marka stratejisi ve kurumsal yansıma, kaliteli hizmet ve ürünler ile birleşince bir bakmışsınız ki marka olmuşsunuz.

İşte biz o perspektiften bakıyoruz.
Hadi birlikte bakalım.
Merak Etmeyin; Kanatlarımızın Altında
Anne şevkati ve büyütme iç güdüsü ile markanızı besler gideceği yolu, emekleyerek değilde koşarak emin adımlarla gitmesini sağlarız
Şirketiniz için iyi bir fikir ajansı/danışmanı
arayışı içerisinde misiniz? bizimle misiniz?
Sitenizde Markanızda Bizimle Büyüsün
Markalar interaktif platformlarda büyür. Sıradışı ve üstün tasarıma sahip web siteleri, kullanıcıların markaya algısını güçlendirir. Kullanıcı dostu arayüzü, mobil cihazlarda ki etkin kullanımı, güvenli altyapısı ile paydaşlarınıza hizmet ve ürün kalitenizi daha iyi anlatmak ister misiniz?
Sosyal Medya Yönetimi
Markanızın da sosyalleşmeye ihtiyacı var. Gelin en az bizim kadar sizin markanızıda sosyalleştirelim ve popüleritesini arttıralım.
Tüm sosyal platformlarda kurumsal çizginizi kitlelere ulaştıran kampanyalar ve viral reklam planlamalarıyla rakiplerinizin onlarca adım üzerine çıkmak ister misiniz?

Memnuniyetle bizde sizinle çalışmak isteriz.
Biz Sizi Arayalım