×

Mesajlarınıza gün içerisinde dönüş sağlanacaktır

İYİ BİR KURGU KALİTELİ BİR EKİP GEREKTİRİR

MISOLUTIONS

Başarı kolay elde edilemeyen bir seviyedir. Başarılı olmak adına doğru hamlelerle ilerlemeniz gerekirken tüketicinizi doğru seçmeniz ve onu en doğru şekilde etkilemeniz gerekir.
İnsanoğlunun en zayıf noktası olan gözlerini bir saniye bile ayıramayacağı düzeyde çekici bir reklam filmi, tüketicinizi etkilemek için kulanabileceğiniz en etkili silah olacaktır.
Bu silahın hazırlanması ise profesyonel bir ekip tarafından üstlenilmediği sürece, tüketiciye ters etki yaratılıp, seviyenizi aşağılara çekilme riski ile karşı karşıya bırakabilir.

video kurgu
TANITIM FİLMİ NEDEN YAPILIR (NEDEN YAPILMALIDIR)
Kullanılacak alana göre değişir, hizmete göre şekillenir
En basit fizik formülünden yola çıkarak dahi bu sebebe ulaşabiliriz. Hedefe ulaşmak için hareket etmek gerekir. Hareketsiz, durağan kalan bir nesne hedefe ulaşamayacaktır. Sizleri başarıya ulaştırmak için gereken hareketi durağan açık hava reklamları ya da durağan görsellerden almak hem zor olup hem de zaman kaybetiren yöntemlerden arasındadır.

Bunun yerine hareketli reklam olarak mantığını düşünebileceğimiz video kurgu alanında, profesyonel bir ekip tarafından size uygun reklam filmi hazırlanmalıdır. Gereken sinematografik detaylara sahip, özgün ve etkili senaryosu olan etkileyici reklam çalışmaları sizi hedefe ulaştırmanın en hızlı yoludur.
kurgu icon
KURGU
Firmanın veya ürünlerin lansmanı için kitlesel araştırma yapılarak
reklam filmi senaryosu oluşturulur.
prodüksiyon icon
PRODÜKSİYON
Senaryo kapsamında ekipman, mataryel, oyuncu ve kurguda yer alan senaryo sentezlenerek tanıtım filmi oluşturulur.
yayında icon
VE YAYINDA...
Oluşturulan tanıtım filmimiz veya reklam çekimleri artık hazır, kullanılacak mecralara post edilir.
Biz Sizi Arayalım