×

Mesajlarınıza gün içerisinde dönüş sağlanacaktır

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Gerçek kitle ve müşteri potansiyeli isteyenlerin ilk tercihi Sosyal Medya’dır. Detaylı rakip analizleri sonucunda sizin için en doğru olacak paylaşım planlamalarını hazırlıyoruz ve belirli gün aralıklarında paylaşıyoruz.
Sosyal Medya hesaplarına gelecek olan tüm mesaj ve yorumlara sizin adınıza cevaplar verip, müşterilerinizle özel olarak ilgilenip size düzenli raporlar hazırlayarak olumlu dönüşler sağlarız.

Sosyal Medya Bizim İşimiz

HEDEF KİTLENİZE ULAŞMANIN EN KOLAY YOLU
Raporluyoruz
dönüşüm oranı, beğeni ve takip artış oranı, görüntülenme sayısı artış oranı hepsi raporlar halinde
DÖNÜŞÜM ORANI
Sosyal medya dönüşüm oranları aylık olarak planlanır ve mail ortamında sizlere tüm detaylarıyla iletilir.
MESAJ ARTIŞ ORANI
Sosyal sayfalarımıza gelen tüm mesajları biz cevaplıyoruz! Siz sadece ay sonu alacağınız rapordan analiz edebilirsiniz :)
SOSYAL MEDYA ANALİZİ
Tüm çalışmalar devam ederken tüm rakiplerinizi analiz eder ve planlamalarımızı bu analizlere göre yaparız.
neden sosyal medya yönetimi

NEDEN SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Dijitalleşen dünyada son yıllarda en çok öne çıkan hizmet alanı sosyal medya’dır. Bu gelişim sürecini iyi değerlendiren firmalar kısa süreç içerisinde bilinen ve tercih edilen marka algısını oluşturdular.

Standart bir fotoğraf değil, üzerinde çalışılmış olan paylaşımların daha çok dikkat çekmesi, yapılan manipülasyonlar sonucu algı ve odağın istenilen alana çekilmesi ile ilgilidir.

Aşağıdan sosyal medya yönetimi yaptığımız firmaların örnek paylaşım çalışmalarını inceleyebilirsiniz.
  • Özgün paylaşımlar ile tarzınızı ve kimliğinizi yansıtın.
  • Sosyal Medya günümüzde Marka algısı oluşturmanın en kolay yoludur.

NELER YAPTIK

Hadi birlikte bakalım

Belki çok iddialı bir başlık olabilir fakat bilmemiz gerekiyor ki günümüzde firmalar marka kurgularının ilk aşamasını sosyal medya ile planlamaktadır.

Her büyük firma ya da büyümeyi hedefleyen firma sosyal medyanın gücünün bilincindedir. Hedef kitle ve doğru kampanya seçimlerinde %80 etkileşim oranlarına sahip sosyal medya reklamlarının olduğu analiz edilmiştir.

Düzenli planlanmış olan sosyal medya paylaşımları firmanızın marka bilinirliğini arttıracaktır.

Farklı tasarım çizgimiz ile sosyal medyada yeni nesil paylaşımlar ile göz önünde olun. Stratejik planlamasını yaptığımız çalışmaları özgün tasarım çizgimiz ile birleştirerek size ve müşterilerinize kaliteli paylaşım ve içerikler üretiyoruz.


Özenle hazırlanmış konsept tasarım ve video kurgularıyla müşterilerinizle olan etkileşiminizi arttırıyoruz.

Paylaşımlarınız tek bir sosyal medya hesabında paylaşılmaz, sektörel araştırma sonucu markanıza katkıda bulunabilecek tüm sosyal medya hesaplarınızda hazırlamış olduğumuz konsept tasarım paylaşımları yapılır.

Firmanız için yaptığımız veya hazırlayacağımız paylaşım gün planlamaları markanızın sektörü, lokasyon ve hedef kitlesine göre değişim gösterebilmektedir.

En iyi planlama için öncelikle markanızı ve daha sonra sektörel rakip araştırmalarını yaparak planlamayı tamamlıyoruz.

Sizler için hazırladığımız “sosyal medya yönetim” teklifi planlanan gün sayısı ve kampanya üretimlerine göre farklılıklar gösterebilmektedir.

Özel gün paylaşımları (sevgililer günü, öğretmenler günü) bu teklifin içerisinde yer alıp harici olarak ücretlendirme yapılmamaktadır.

Peki Sosyal Medya Yönetimi Neden Yaptırılmalı?

Biz Sizi Arayalım